6 серпня 2025 року, у день великого дванадесятого свята Преображення Господнього, за Божественною літургією у Спасо-Преображенському Васловівському жіночому монастирі, Преосвященний єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност звершив хіротонію над іподияконом Андрієм Вовчуком у сан диякона.

Сердечно вітаємо Вас, отче-дияконе Андрію, з прийняттям першого ступеня священства! Нехай Ваше служіння буде сповнене ревності, смирення, любові до Господа та Його Церкви. Бажаємо Вам духовної радості, сили й мудрості у виконанні богослужбових обов’язків, доброго здоров’я і натхнення у щоденному служінні ближнім.

Хай Господь, Який сподобив Вас цієї високої честі, благословить Ваше життя і укріпить на кожному кроці пастирського шляху!

«Hе занедбуй дарування, що перебуває в тобi i дане тобi за пророцтвом з покладанням рук священства. Про це турбуйся, в цьому перебувай, щоб успiх твiй для всiх був очевидний. Пильнуй себе самого та навчання; займайся цим постiйно: бо, так роблячи, i себе спасеш i тих, що слухають тебе»
(1 Тим. 4:14–16)

Щиро і з молитвою, повнота Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України).

Ἄξιος, ἄξιος, ἄξιος!

Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)