8 серпня 2025 року Преосвященний єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност провів зустріч із головою Дністровської районної військової адміністрації Віталієм Вікторовичем Якубенком.

У заході також взяли участь: адміністратор Дністровського району, настоятель храму святих благовірних князів Бориса і Гліба м. Хотин – протоієрей Дмитро Шора, голова Єпархіального відділу у справах молоді – протоієрей Іван Папущак та священник Микола Панчук – настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці села Вовчинець.

Під час зустрічі обговорили питання, пов’язані з посиленням співпраці між Церквою та органами місцевої влади, зокрема щодо розвитку духовно-просвітницької роботи та проведення спільних благодійних ініціатив. Окрему увагу приділили ініціативі проведення чергового у 2025 році Єпархіального молодіжного табору, який уперше відбудеться на території Дністровського району. Було визначено орієнтовне місце його проведення та узгоджено низку важливих організаційних питань.

Владика Феогност підкреслив важливість конструктивної співпраці та висловив сподівання на подальшу взаємодію задля розвитку суспільного добробуту.

Зустріч завершилася взаємною вдячністю за плідну розмову та пам’ятною світлиною.

Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)