
Напередодні п’ятої неділі Великого посту та дня вшанування пам’яті преподобної Марії Єгипетської, 5 квітня 2025 року, Преосвященний єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност очолив Всенічне бдіння у кафедральному соборі преподобної Параскеви Сербської міста Чернівці.
Його Преосвященству співслужили настоятель кафедрального храму, духовенство собору та клірики Чернівецько-Буковинської єпархії.
Своїм співом богослужіння прикрасив архієрейський хор кафедрального собору «Воскресіння» імені митрополита Євгена Гакмана.
Також з приємністю повідомляємо, що розписні роботи у вівтарній частині кафедрального храму завершено. Цього ж дня у вівтарі було звершене перше богослужіння після розпису. Щиро дякуємо жертводавцям і талановитим художникам за їх внесок у цю значущу справу.
У сам недільний день, 6 квітня 2025 року, у кафедральному соборі будуть звершені дві Божественні літургії: початок першої Літургії – о 07:00 год. Початок другої – о 09:00 год., яку очолить Керуючий Чернівецько-Буковинською єпархією – Преосвященний єпископ Феогност.
Запрошуємо вірян до спільної молитви!
Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)


















