Сьогодні, 20 лютого 2025 року, в День вшанування Героїв Небесної Сотні, Преосвященний єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност взяв участь у пам’ятному заході – відкритті фотовиставки, що відбувся в приміщенні Чернівецької обласної військової адміністрації. Експозиція присвячена найтрагічнішим і водночас доленосним подіям Революції Гідності, які розгорталися у Києві та Чернівцях.

У співслужінні духовенства Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) владика Феогност звершив заупокійну літію за Героями Небесної Сотні та всіма захисниками України, які віддали свої життя за свободу, незалежність і європейське майбутнє нашої держави.

У заході взяли участь начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк, перша заступниця начальника ОВА Альона Атаманюк, працівники структурних підрозділів обласної військової адміністрації та обласної ради, представники громадських організацій, духовенства, а також небайдужі громадяни.

Наприкінці заходу Архіпастир звернувся до присутніх із повчальним словом, у якому наголосив на значущості подвигу учасників Революції Гідності. Владика підкреслив, що самопожертва Героїв стала символом незламності духу українського народу та боротьби за свободу, гідність і європейське майбутнє України. Він закликав берегти пам’ять про загиблих, єднатися у молитві та спільній праці задля розбудови сильної, вільної та незалежної Української держави.

На завершення всі присутні прикріпили до світлин фотовиставки паперових ангелів миру – як символ пам’яті про Героїв, які віддали свої життя заради майбутнього України.

Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)