10 лютого 2025 року в Управлінні Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) Преосвященний єпископ Феогност прийняв уповноважених представників релігійних громад храму великомученика Георгія Переможця та храму Архангелів Михаїла і Гавриїла, що в місті Сторожинець Чернівецького району Чернівецької області.
Після парафіяльних зборів, які відбулися 9 лютого 2025 року, обидві релігійні громади ухвалила рішення про вихід з-під юрисдикції московського патріархату та приєдналася до Помісної Православної Церкви України, послідувавши Патріаршому і Синодальному Томосу про автокефалію.
Вітаючи таке історичне рішення парафіян, владика Феогност видав відповідні Укази (№011 та №012 від 10 лютого 2025 року) про їхнє прийняття до складу Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ), щиро привітавши з відважним кроком до духовної єдності з Помісною Церквою України.
Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)





