10 листопада 2024 року Преосвященний єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност здійснив пастирську поїздку на парафію святого великомученика Димитрія Солунського в селі Кальнівці, що належить до Брусницької територіальної громади Вижницького району (Вашківецьке благочиння).

На церковному подвір’ї парафіяни храму зустріли Архіпастиря з хлібом і квітами, висловлюючи свою радість з приводу його візиту. У притворі зі словами привітання та вдячності до правлячого архієрея звернувся настоятель парафії, протоієрей Іван Лукій, запросивши владику до храму.

Під час візиту владика Феогност оглянув церковне подвір’я, внутрішній вигляд храму, перевірив порядок та стан церковного начиння і святинь. Особливу увагу було приділено належному зберіганню церковних речей, їхній охайності та стану, а також правильному догляду за святинями. Владика наголосив на важливості шанобливого ставлення до кожної церковної речі, що використовується в богослужіннях, оскільки це є свідченням духовної поваги та відповідальності перед Богом.

Архіпастир під час візиту щиро поспілкувався з парафіянами, побажавши їм духовної радості, міцного здоров’я та благополуччя. Він підкреслив важливість підтримки один одного в благочесті та єдності, наголошуючи на силі молитви і братської допомоги у важкі часи війни. Владика також побажав, щоб кожен з присутніх зміцнював свою віру і жив за заповідями Христовими, а Божа благодать супроводжувала їх на кожному кроці.

В свою чергу, отець Іван подякував правлячому архієрею за візит, приємні бесіди та пастирські настанови.

Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)