2 серпня 2024 року Преосвященний єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност у супроводі протоієрея Іоана Чокалюка – адміністратора Чернівецько-Буковинської єпархії, військового капелана, протоієрея Михайла Смоляка – благочинного Сторожинецького благочиння, настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці міста Сторожинець та священника Василя Капріяна відвідали полігон, де проходять підготовку захисники із Сил спеціальних операцій (ССО) Державної служби спеціального транспорту Міністерства оборони України.

Цього дня Голова Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Васильович Запаранюк відзначив заслуженими нагородами бригаду військовослужбовців ССО, які виконують завдання на найскладніших ділянках фронту, а також тих, які незабаром вибувають на фронт. Начальник Чернівецької ОВА подякував воїнам за відвагу і те, що з честю виконують свій обов’язок – захищають Україну. Також побажав удачі, витримки та безпеки в їхніх важливих справах.

Відтак владика Феогност возніс особливу молитву за захисників Батьківщини, за владу і увесь український багатостраждальний народ, за щасливе й мирне життя наших рідних і близьких та швидку перемогу України над країною-агресором, благословивши усіх присутніх освяченою водою. Також Архіпастир подякував захисникам із Сил спеціальних операцій за мужність та героїзм, проявлені у захисті нашої Батьківщини в найгарячіших точках зіткнення з агресором, побажавши їм міцного здоров’я, Божої опіки та захисту від ворожих підступів, а також швидкого завершення війни, перемоги та щасливого повернення до мирного життя.

Преосвященному єпископу Феогносту вручено медаль ,,Відзнака голови адміністрації державної спеціальної служби транспорту ІІІ ступеняʼʼ та подяку від командування військової частини за підтримку та благодійну допомогу.

Пишаємося нашими воїнами, віримо у Перемогу. Слава Україні! Слава нашим Героям!

Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)