22 листопада 2025 року, напередодні двадцять четвертої неділі після П’ятидесятниці, у кафедральному соборі преподобної Параскеви Сербської м. Чернівці було звершено урочисте Всенічне бдіння.

Богослужіння очолив Преосвященний єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност у співслужінні настоятеля собору протоієрея Миколая Семелюка, духовенства кафедрального храму та кліриків Чернівецько-Буковинської єпархії.

Молитовну атмосферу богослужіння прикрасив величний спів архієрейського хору імені митрополита Євгенія Гакмана під керівництвом добродійки Марії Левченко, який посприяв ще глибшому переживанню молитовного єднання та благоговіння.

Цього вечора до кафедрального собору прибули паломники парафій великомученика Димитрія Солунського та Успіння Пресвятої Богородиці села Панка. Під час спільної молитви Преосвященний владика благословив право носіння стихара вівтарникам цих храмів: Соломон Денис, Ілінчук Матвій, Кушнір Іван, Павлюк Михайло.

Це благословення є знаком довіри Церкви та покликом до ревного служіння при Церкві.

Під час Всенічного бдіння владика Феогност звершив чин полієлею, після чого благословив духовенство й численних вірян помазанням освяченим єлеєм.
Усі присутні цього вечора єдиними устами та єдиним серцем підносили молитви до Господа, просячи миру Україні, зміцнення віри, зцілення душ і тіл, а також благословення на прийдешній недільний день.

Богослужіння завершилося архіпастирським благословенням паломників: владика Феогност звернувся до присутніх із теплим словом, підкріпивши його особистим благословенням кожному, хто прибув до кафедрального собору. На молитовну пам’ять Преосвященний владика роздав паломникам іконки, щоб вони приносили духовну втіху, укріплювали у вірі та нагадували про спільну молитву у святому храмі.

Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)