Напередодні дванадесятого свята Успіння Пресвятої Богородиці, 14 серпня 2025 року, у кафедральному соборі преподобної Параскеви Сербської м. Чернівці було звершено святкове Всенічне бдіння.
Богослужіння очолив Преосвященний єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност у співслужінні настоятеля собору протоієрея Миколая Семелюка, благочинного, священників кафедрального храму та кліриків Чернівецько-Буковинської єпархії.
Своїм співом богослужіння прикрасив архієрейський хор кафедрального собору преподобної Параскеви Сербської імені митрополита Євгенія Гакмана під керівництвом Любомири Мазурик.
Під час відправи було звершено чин літії та полієлею з помазанням духовенства і вірян святим єлеєм. Особливою частиною Успенського Всенічного бдіння стало урочисте винесення перед полієлеєм на середину храму прикрашеної квітами Плащаниці Божої Матері.
Пресвята Богородице, спаси нас!
Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)










