У п’яту неділю після Пасхи, 19 травня 2025 року, до складу Чернівецько-Буковинської єпархії Православної Церкви України приєдналися ще три релігійні громади, які ухвалили історичне рішення – вийти з-під юрисдикції московського патріархату та долучитися до єдності з Помісною Церквою України.

Зокрема, приєдналися: релігійна громада храму на честь Покрова Пресвятої Богородиці (м. Чернівці, проспект Незалежності, 107-В), релігійна громада храму святителя Василія Великого (м. Чернівці, вул. Південно-Кільцева, 2-Б), релігійна громада храму преподобного Серафима Саровського (що знаходиться в куті “Мальованка”).

Після завершення загальних парафіяльних зборів у кожній із громад була звершена молитва за Україну та панахида за полеглими воїнами-захисниками, які віддали своє життя за свободу і незалежність нашої держави.

Чернівецько-Буковинська єпархія щиро вітає новоприєднані громади у великій духовній родині Православної Церкви України! Нехай Господь щедро благословить усіх вірян, дарує їм мир, духовну єдність і непохитну віру в Божу правду та перемогу добра.

Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)