
18 травня 2025 року, у п’яту неділю після Пасхи, у храмі святих апостолів Петра і Павла села Шубранець Чернівецького району, Преосвященний єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност звершив хіротонію диякона Миколи Панчука, клірика храму праведного Іова Багатостраждального селища Кельменці, у сан пресвітера.
Щиро вітаємо отця Миколу з прийняттям великого і відповідального служіння!
Нехай Господь укріплює Вас у пастирському подвизі, дарує мудрість, терпіння, духовну радість та любов до Божого стада. Хай Ваше життя буде світлом для світу, а служіння – виявом живої віри, надії та жертовної любові до ближніх.
«Hехай нiхто не гордує твоєю молодiстю: але будь взiрцем для вiрних у словi, в життi, в любовi, в дусi, у вiрi, в чистотi. Доки не прийду, займайся читанням, наставлянням, повчанням. Hе занедбуй дарування, що перебуває в тобi i дане тобi за пророцтвом з покладанням рук священства.» (1 Тим. 4:12-14).
Нехай Пресвята Богородиця оберігає Вас у служінні, а благодать Святого Духа супроводжує у всіх трудах на славу Божу.
Ἄξιος! Ἄξιος! Ἄξιος!
Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)














