
14 травня 2025 року між Чернівецько-Буковинською єпархією Православної Церкви України та благодійною організацією «Благодійний фонд Місто Добра» було укладено Меморандум про співпрацю, що має на меті духовну, гуманітарну та соціальну підтримку найбільш вразливих верств населення.
Від імені єпархії документ підписав Преосвященний єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност, а від благодійної організації – директорка Марта Петрівна Левченко.
Мета Меморандуму – консолідація зусиль на благо дітей, жінок, сиріт, переселенців, осіб у кризових життєвих обставинах, а також підтримка духовно-морального виховання молоді та проведення спільних освітніх, благодійних і просвітницьких заходів.
Згідно з документом, Чернівецько-Буковинська єпархія ПЦУ зобов’язується забезпечувати духовну опіку та пастирську підтримку, залучати духовенство до спільних ініціатив, богослужінь, хрещень, таїнств, духовних бесід, а також підтримувати гуманітарні та медико-капеланські напрями діяльності фонду.
У свою чергу, благодійний фонд «Місто Добра» бере на себе зобов’язання щодо надання ресурсів, приміщень та організаційної підтримки, координації логістики спільних заходів, поширення інформації, а також залучення волонтерів і персоналу до реалізації погоджених проєктів.
Співпраця ґрунтується на принципах відкритості, взаємоповаги, недискримінації, утвердження християнських моральних цінностей та служіння ближньому.
Цей Меморандум – важливий крок у напрямку об’єднання Церкви та суспільства у спільному служінні ближньому. Його реалізація дозволить ще глибше підтримувати тих, хто потребує особливої опіки, любові та духовного зміцнення.
Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)







