У 3-тю неділю після Пасхи, святих жінок-мироносиць, 4 травня 2025 року, Преосвященний єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност очолив Божественну літургію у кафедральному соборі преподобної Параскеви Сербської.

Керуючому Чернівецько-Буковинської єпархії Православної Церкви України співслужили настоятель та духовенство кафедрального храму, а також священнослужителі єпархії.

Після прочитання Євангелія Його Преосвященство возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці. Під час богослужіння також лунали молитви за відважних захисників України, за владу, за весь український народ, який переживає важкі випробування, за мир і добробут для рідних та близьких, а також за швидку перемогу над агресором.

Своїм співом богослужіння прикрасив архієрейський хор кафедрального собору «Воскресіння» імені митрополита Євгена Гакмана під вправним керівництвом Любомири Мазурик.

Цього дня багато вірян приступили до святих таїнств Сповіді й Причастя.

Після завершення богослужіння до вірян зі зворушливою проповіддю звернувся Преосвященний владика Феогност. У своєму натхненному слові Архіпастир розкрив духовну сутність Неділі святих жінок-мироносиць, підкресливши їхню віру, відвагу та жертовну любов до Спасителя. Владика закликав наслідувати приклад мироносиць у щоденному житті, бути носіями миру, милосердя й вірності Христу.

Наприкінці проповіді Преосвященний владика щиро привітав усіх жінок із цим світлим днем, висловивши вдячність за їхню любов, жертовність та духовну силу, яка підтримує Церкву, родини й суспільство.

Завершилось недільне богослужіння співом молитви за Україну «Боже Великий, Єдиний».

Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)