
11 квітня 2025 року, з благословення Преосвященного єпископа Чернівецького і Буковинського Феогноста, було звершено чин освячення нового паліативного відділення медичного центру «Дім Метеликів» у благодійному просторі «Місто Добра».
Чин освячення звершили обласний благочинний Чернівецько-Буковинської єпархії протоієрей Ярослав Вовкович та клірик єпархії ієрей Олег Петров.
Нове відділення створене для найвразливіших дітей – з хронічними респіраторними станами, важкими діагнозами, потребою в кисневій дотації, вентиляції легень та цілодобовій паліативній підтримці. Тут знайдуть тепло і надію сироти, діти, евакуйовані з прифронтових регіонів, а також діти, що перебувають під опікою одиноких матерів.
“Дім Метеликів” Міста Добра – це не лише медичний центр, а місце світла, де рятують дитинство і повертають віру у життя. Нове відділення стало символом того, як любов, фаховість і підтримка можуть дарувати силу там, де здавалося – її вже немає.
Чернівецько-Буковинська єпархія висловлює глибоку вдячність усім меценатам, медикам, волонтерам і благодійникам, які підтримують цей проєкт. Нехай Господь благословить усіх, хто відкриває свої серця для порятунку найбеззахисніших дітей України.
Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)










