12 квітня 2025 року, у переддень великого дванадесятого свята Входу Господнього в Єрусалим, Преосвященний єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност очолив Всенічне бдіння у кафедральному соборі преподобної Параскеви Сербської м. Чернівці.

Його Преосвященству співслужили настоятель кафедрального храму, духовенство собору та клірики Чернівецько-Буковинської єпархії.

Під час уставного богослужіння владика Феогност окропив гілля верби освяченою водою та роздав його вірянам, вітаючи зі святом, що символізує урочистий вхід Спасителя в Єрусалим – як Царя миру і смирення.

Окрасою святкової служби став піднесений спів архієрейського хору «Воскресіння» імені митрополита Євгенія Гакмана.

Після завершення богослужіння владика Феогност разом із духовенством вклонився святим мощам, які перебувають у кафедральному соборі.

У своєму архіпастирському слові владика звернувся до вірян із щирими словами привітання, наповненими духовною радістю. Його Преосвященство побажав усім сили, витривалості та наснаги на завершальному етапі Великого посту – Страсному тижні, щоб гідно і з повнотою серця зустріти свято Світлого Христового Воскресіння.

Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)