9 лютого 2025 року, у неділю про митаря і фарисея, за Божественною літургією в храмі на честь святителя Миколая Чудотворця, що в місті Кіцмань Чернівецького району Чернівецької області (Кіцманське благочиння), Преосвященний єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност рукоположив іподиякона Андрія Панчука (бакалавра богослов’я, випускника Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, студента магістратури Івано-Франківського богословського інституту) у сан диякона.

З цієї нагоди сердечно вітаємо отця-диякона Андрія з прийняттям першого ступеня священства! Бажаємо йому Божої благодаті та духовної мудрості на цьому новому шляху служіння Церкві й людям. Нехай Господь укріплює його у вірі, допомагає зростати у благочесті та любові до ближніх, а Пресвята Богородиця оберігає від усякого зла і надихає на ревну молитву. Нехай це благословенне служіння стане джерелом радості та сили, а його справи примножують віру в серцях вірян. Бажаємо отцю-диякону духовного натхнення, миру і щоб кожен день на його шляху був наповнений світлом Христової істини.

«Hе занедбуй дарування, що перебуває в тобi i дане тобi за пророцтвом з покладанням рук священства. Про це турбуйся, в цьому перебувай, щоб успiх твiй для всiх був очевидний. Пильнуй себе самого та навчання; займайся цим постiйно: бо, так роблячи, i себе спасеш i тих, що слухають тебе» (1 Тим. 4: 14-16).

Будьте світлом для світу!

Щиро і з молитвою, повнота Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України).

Ἄξιος, ἄξιος, ἄξιος!

Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)