6 січня 2025 року в храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Сторожинець відбулися збори духовенства Сторожинецького благочиння під головуванням керуючого Чернівецько-Буковинською єпархією Православної Церкви України, Преосвященного єпископа Феогноста.
Під час зібрання було обговорено актуальні питання парафіяльного життя, розвиток благочиння, перехід парафій з московського патріархату до Помісної Православної Церкви України, організацію богослужінь, посилення соціального служіння та проведення благодійних заходів на підтримку військових і вимушених переселенців.
Преосвященний владика наголосив на важливості зміцнення єдності духовенства, відповідального ставлення до пастирського служіння та активізації духовно-просвітницької діяльності на парафіях.
На завершення зборів єпископ Феогност подякував благочинному Сторожинецького благочиння протоієрею Михайлу Смоляку та духовенству за спільну працю, побажавши наснаги у подальшому служінні на благо Церкви та українського народу.
Зібрання завершилося спільною молитвою.
Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)




