Сьогодні, 4 лютого 2025 року, в селі Усть-Путила Вижницького району на парафії преподобної Параскеви Сербської відбулися загальні (парафіяльні) збори релігійної громади.
Учасники зборів ухвалили історичне рішення – вийти з-під юрисдикції московського патріархату та приєднатися до Помісної Православної Церкви України. У голосуванні взяли участь 102 зареєстровані члени громади, і всі одноголосно підтримали перехід до ПЦУ.
Водночас прихильники московського патріархату відмовилися реєструватися та брати участь у зборах, оскільки боялися, що реєстрація викриє той факт, що більшість із них приїхали із сусідніх сіл разом зі своїми священниками.
Після зборів і спільної молитви, за традицією, як щирі патріоти, члени релігійної громади разом зі священниками та капеланами ПЦУ виконали Гімн України.
Тож щиро вітаємо релігійну громаду села Усть-Путила з приєднанням до великої родини Чернівецько-Буковинської єпархії Православної Церкви України! Бажаємо Божого благословення, єдності та духовного зростання.
Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)



