15 листопада, у день вшанування преподобного Паїсія Величковського за новоюліанським календарем, свій День тезоіменитства відзначає керуючий Житомирсько-Овруцькою єпархією Української православної Церкви (Православної Церкви України) Преосвященний єпископ Паїсій.
З нагоди Дня тезоіменитства в Свято-Михайлівському кафедральному соборі міста Житомира було звершено святкове богослужіння, яке очолив Преосвященний єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у співслужінні Високопреосвященного архієпископа Луганського і Старобільського Лаврентія, Преосвященного архієпископа Хмельницького і Шепетівського Павла та Преосвященного єпископа Чернівецького і Буковинського Феогноста.
Під час богослужіння підносилися особливі молитви за здоров’я та довголіття владики Паїсія, за мир в Україні та зміцнення єдності Помісної Української Православної Церкви.
По завершенні Літургії до єпископа Паїсія звернулися зі словами привітань Преосвященні владики, духовенство та віряни. У своїх промовах вони висловили вдячність владиці за його ревне архіпастирське служіння, відданість Церкві Христовій, любов до Батьківщини та невтомну працю задля духовного зростання пастви.
У свою чергу Владика Паїсій подякував Преосвященним владикам та всім присутнім за теплі слова і молитовну підтримку, наголосивши на важливості спільної молитви та єдності у Христі.
Завершилося богослужіння святковим многоліттям.
Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)
















