У день вшанування святителя Іоана Золотоустого та Всесвітній день добра, 13 листопада 2024 року, з благословення Преосвященного єпископа Чернівецького і Буковинського Феогноста, голова Єпархіального відділу соціального служіння священник Василь Чебан спільно з директором ліцею №18 Людмилою Вікторівною Краміною відвідали дітей, тимчасово вилучених із сімей, які перебувають зараз на лікуванні у місцевих лікарнях.
Під час візиту для малечі було організовано святкову зустріч з подарунками. Разом із гостями діти спілкувалися і отримували моральну підтримку. Це стало для них джерелом радості та нагадуванням про те, що вони не залишені наодинці зі своїми труднощами.
Організатори висловили вдячність усім, хто долучився до цієї благодійної ініціативи й допомагають дітям відчути турботу та підтримку в цей непростий час війни.
Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)







