Напередодні дев’ятнадцятої неділі після П’ятдесятниці, 2 листопада 2024 року, під час Всенічного бдіння Преосвященний єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност звершив чин хіротесії в читці та іподиякони над Назарієм Гораком – аспірантом Київської православної богословської академії.
Архіпастир привітав Назарія з прийняттям хіротесії, побажавши йому стійкості у вірі, мудрості у служінні та духовної сили для виконання всіх покладених обов’язків. Він наголосив на важливості смирення та жертовності в житті кожного як священнослужителя, так і церковнослужителя, адже саме ці якості допомагають нести любов і світло Христа людям.
Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)












