4 вересня 2024 року Преосвященний єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност зустрівся з головою Хотинської міської ради Андрієм Дмитровичем Дранчуком.

У зустрічі також взяли участь благочинний (адміністратор) Дністровського районного благочиння, настоятель храму святих благовірних князів Бориса і Гліба міста Хотин – протоієрей Дмитро Шора, голова Єпархіального відділу у справах молоді, настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці села Панка – протоієрей Іван Папущак й заступник голови Єпархіального відділу у справах молоді, настоятель храму святих першоверховних апостолів Петра і Павла села Заволока – ієрей Мирослав Палагнин.

Під час зустрічі було обговорено низку питання, зокрема про перспективи проведення майбутніх духовно-просвітницьких і національно-патріотичних заходів – з метою утвердження та популяризації християнських духовних і культурних цінностей, піднесення духовності сучасного українського суспільства та виховання у молоді високоестетичних та духовно-моральних цінностей.

Владика Феогност висловив сподівання на тісну співпрацю та всебічну підтримку.

Завершилася зустріч взаємною вдячністю за конструктивну та плідну розмову і пам’ятними світлинами.

Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)