9 листопада 2025 року, у день вшанування ікони Божої Матері “Скоропослушниця”, з благословення архієпископа Тернопільського і Теребовлянського Павла, на запрошення благочинного Тернопільського благочиння прот. Володимира Бичака, єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност співслужив за Божественною літургією архієпископу Тернопільському і Теребовлянському Павлу у храмі на честь Собору Святих Безсрібників м. Тернополя.

Під час богослужіння співслужило запрошене духовенство з різних єпархій, зокрема від Чернівецько-Буковинської єпархії був присутній священник Василій Капріян.

Після читання Святого Євангелія владики піднесли до Господа щиру молитву за Україну в часи важких випробувань. Особливі прохання були виголошені за захист і зміцнення українських воїнів, які мужньо стоять на обороні Батьківщини, за мудрість і єдність для державної влади та за благословення для всього народу. У молитві згадували й полеглих Героїв-Захисників і всіх невинних жертв війни, просячи у Милосердного Бога дарувати упокій їхнім душам.

Після завершення Літургії владика Феогност подякував архієрею за спільну молитву та братню любов, а також настоятелю – за гостинність і запрошення. У знак духовної єдності настоятель вручив нашому владиці просфору.

Після богослужіння відбувся хресний хід та чин освячення каплиці на честь Різдва Христового, що розташована на території храмового подвір’я.

Свято завершилося спільною пам’ятною світлиною.

Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)