2 листопада 2025 року, у двадцять першу неділю після П’ятидесятниці, у кафедральному соборі преподобної Параскеви Сербської міста Чернівці було звершено Божественну літургію.
Богослужіння очолив Преосвященний єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност у співслужінні настоятеля, духовенства кафедрального храму та кліриків єпархії.
Після читання Святого Євангелія Його Преосвященство підніс особливу молитву за Україну в час воєнних випробувань, просячи в Господа миру, сили для воїнів-захисників, благословення для нашого народу та швидкої перемоги над агресором.
Також було вознесено молитви за владу, за всіх стражденних і скорботних, за здоров’я полонених і зцілення поранених воїнів.
Цього недільного дня багато вірян приступили до Святих Таїнств Сповіді та Причастя, з’єднавшись у Христі через Його Тіло і Кров.
Окрасою богослужіння став благодатний спів архієрейського хору «Воскресіння» імені митрополита Євгенія Гакмана під керівництвом Марії Левченко.
На запричасному стиху зі словом духовного повчання до вірян звернувся секретар-референт єпархії протоієрей Ігор Луцан, який розкрив євангельський зміст недільного читання.
Після завершення Божественної літургії єпископ Феогност виголосив архіпастирське слово, у якому закликав вірних до роздумів над євангельською притчею про сіяча, наголошуючи на важливості приймати Слово Боже у серце з вірою, смиренням і добрими ділами.
Завершилося недільне богослужіння співом молитви «Боже Великий, Єдиний».
Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)











