18 серпня 2025 року, у смт. Кельменці Чернівецької області, на базі відпочинку «Каньйон» відбулося урочисте відкриття православного молодіжного табору. Святковий захід очолив Преосвященний єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност.
Розпочалося відкриття з молебню, який владика звершив у співслужінні духовенства: адміністратора Дністровського району, настоятеля храму святих благовірних князів Бориса і Гліба м. Хотин – протоієрея Дмитра Шори; голови Єпархіального відділу у справах молоді, настоятеля храму святого пророка Іллі с. Топорівці – протоієрея Івана Папущака; благочинного Кельменецького благочиння, настоятеля храму Вознесіння Господнього с. Бабин – священника Михайла Левицького; настоятеля храму святого великомученика Димитрія Солунського с. Росошани – протоієрея Ярослава Чорного; настоятеля храму святого праведного Іова Багатостраждального смт. Кельменці – ієрея Сергія Туржанського; настоятеля храму святого Юрія Переможця с. Виноград – священника Миколи Іліки.
Разом із духовенством у молитві взяли участь учасники табору та гості.
Також на відкритті був присутній радник голови військової адміністрації Дністровського району Якубенко Іван Іванович, який передав вітання від місцевої влади та побажав молоді корисного і плідного відпочинку.
По завершенні молебню владика Феогност звернувся до присутніх зі словом проповіді. Він підкреслив, що літній православний табір – це не лише місце відпочинку, а насамперед школа духовності, братерства та любові до Бога і України. Архіпастир закликав молодь зростати у вірі, пам’ятати про молитву, шанувати батьків і наставників та бути прикладом добрих справ для оточення.
На завершення владика благословив усіх учасників, помазав їх святим єлеєм та подарував пам’ятні іконки як молитовну згадку про цю подію. Урочисте відкриття закінчилося спільною пам’ятною світлиною.
Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)










