3 серпня 2025 року, у 8-му неділю після Пʼятдесятниці, у Свято-Пантелеймонівському чоловічому монастирі села Шипинці було звершено вечірнє богослужіння, після якого був відслужений акафіст до святого великомученика і цілителя Пантелеймона – небесного покровителя обителі.
Богослужіння очолив настоятель монастиря – Преосвященний єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност, якому співслужив тимчасово виконуючий обов’язки благочинного монастиря архімандрит Євген (Гончарук).
Під час богослужіння молилися братія монастиря та віряни, які прибули на спільну молитву. Підносилися щирі прохання до Господа за мир в Україні, за воїнів-захисників Батьківщини, за владу, увесь український народ, який проходить через тяжкі випробування, а також за якнайшвидшу перемогу над агресором.
Після завершення богослужіння владика Феогност звернувся до присутніх з повчальним словом проповіді, в якій закликав до щирої віри, духовної тверезості та невпинної молитви за наш багатостраждальний український народ, за захисників і захисниць України, за полонених і тих, хто зник безвісти.
На завершення архіпастир помазав вірян освяченим єлеєм – як символ Божої благодаті, духовного укріплення та зцілення душі й тіла.
_____________________________________________
Дорогі брати і сестри!
Інформуємо Вас, що відтепер щонеділі о 18:00 у Свято-Пантелеймонівському монастирі с. Шипинці звершуватиметься вечірнє богослужіння з читанням акафіста до святого великомученика і цілителя Пантелеймона.
Щиро запрошуємо до спільної молитви!
Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (ПЦУ)




















