2 серпня 2025 року, напередодні 8-ї Неділі після П’ятидесятниці, у кафедральному соборі преподобної Параскеви Сербської м. Чернівці було звершено у Всенічне бдіння.
Богослужіння очолив Преосвященний єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност у співслужінні настоятеля собору протоієрея Миколая Семелюка, виконуючого обов’язки благочинного, духовенства кафедрального храму та кліриків Чернівецько-Буковинської єпархії.
Богослужіння прикрасив спів архієрейського хору імені митрополита Євгенія Гакмана.
Під час Всенічної владика звершив чин полієлею та помазання святим єлеєм, благословляючи духовенство і мирян, які зібралися на спільну молитву.
У саму неділю, 3 серпня, у кафедральному соборі відбудуться дві Божественні літургії:
• 07:00 – Рання Літургія
• 09:00 – Пізня Літургія
Запрошуємо всіх до щирої спільної молитви за мир у Європі та Україні, за захист наших захисників і захисниць, та за увесь побожний український народ.
Пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ(ПЦУ)













